vospfs.cz

Teen holky


teen holky

ORIGINÁLNÍ TEEN BATOH-BAG PRO DÍVKY NA JEDNOM RAMENĚ SPECIFIKACE Hloubka: 5 cm Šířka: 20 cm Výška: 29 cm Kapsy: Detaily barva: zlatá GAP Dospívající stupňovité midi šaty - dívčí za 1 199 Kč

.

Pro dívky na jedno rameno specifikace hloubka: 5 cm šířka: 20 cm výška: 29 cm kapsy: barva: zlatá gap teenagerské stupňovité midi šaty - dívčí pro

.

Teenagerská batohová taška pro plné dívky, s větším množstvím oděvů na jednom rameni. Hloubka: 5 cm Šířka: 20 cm Výška: 29 cm Kapsy: Barva detailů: zlatá Složení: Složení: 100% polyester

.

Webové stránky mají atraktivní design, spoustu interaktivity a vyhledávací nástroj, který vám pomůže najít obrázky teenagerů.

.

"Teenager" Teenager kapsa (batoh) na rameni, nosí stylové, praktické a odolné. Kromě učebnic a sešitů se do nich vejde mp3 přehrávač nebo mobilní telefon. Je vyrobena ze zesíleného materiálu a uvnitř má podšívku.

.

Modrý batoh-přes rameno určený pro větší školáky a batole. Jemně nazdobují ho prošitky s korálky a podšitky z jemného hedvábí, vzadu je poutko jejich spojení. Vrchní část batohu je uzavíratelná po zipu. Doporučený věk: 5 - 8 let.

.

Teenagerská taška, hipster, batoh, batoh. Batoh na záda - ideální jako dívčí školní taška. Tato praktická taška s veselým a mladistvým designem je vhodná pro dívky i chlapce. Je vyrobena z velmi kvalitního materiálu a má pevné a kvalitní zipy.

.

Tato taška pro dospívající dívky vás ozdobí jednoduchým, ale osobitým stylem.

.

Pěkný a lehký batoh pro dívku. Hodil by se pro teenagery, vysokoškoláky nebo pro běžné pracovní tašky.

.

Z vlněné látky lze vyrábět různé výrobky, například tašky, bundy, spodní prádlo a šaty. Kvalitní vlněná tkanina se při tření s velkou silou neláme, ani se při praní nemačká. Pokud výše uvedené vlastnosti nemáte, musíte se podívat zpět na originální výrobek.

.

Bing Google